Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Parukeri, berber

Jeni ne kerkim te parukieres? Ne kemi 1,022 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,712 profesionistë të regjistruar
87,704 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Parukeri, berber

Keni nevojë për një shërbim parukerie? Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni profesionistë cilësorë për stilimin e flokëve për zonja dhe zotërinj, stilimin e mjekrës për burra. Çmimi i shërbimeve të stilimit të flokëve zakonisht varet nga gama e shërbimeve. Shiko më shumë informacion mbi shërbimet: kostot e transportit dhe kozmetikën profesionale të ofruara nga një prej parukierëve tanë 1,022 në kategori.

Shiko gjithashtu:Çmimet
32,712 profesionistë të regjistruar
87,704 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
ProvidersMë shumë se 1,022 profesionistë në afërsinë tuaj

Select 1 Hair Studio

kompani
4,9
Parukeri, berber

636 Posts - See Instagram photos and videos taken at ‘Select 1 Hair Studio’

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Parukeri Estetike Merita

kompani
4,8
Parukeri, berber

PARUKERI ESTETIKE, PRERJE,KREHJE,LYERJE,MAKIAZH,STILIM,FLOKE EXTENSION, TRAJTIM FYTYRE DHE TRUPI,... Rruga Durres, 2100 Tirana

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Sallon Seni

kompani
4,1
Parukeri, berber

Sallon Seni, Tiranë, Shqipëri. 11 876 pëlqime · 3 po flasin në lidhje me këtë · 233 ishin këtu. Parukier profesionist

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Parukeri Kristal Shkolle Estetike Berber

kompani
5,0
Parukeri, berber

Hairdresser in Durres

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Parukeri Teuta

kompani
4,4
Parukeri, berber

Parukeri Teuta. Parukeri dhe Esetikës. Make Up, Nails, Manikyr, Pedikyr, Stilime Nusesh, Trajtime Fytyre, Prerje, Krehje, Depilime, Masazhe, Extension, Microblading, Phibrows, etj..! Kurse Parukerie & Estetike • Tirane

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Berber Koli Vlore

kompani
5,0
Parukeri, berber

Berberhane in Vlorë

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Gerando's Barber Shop

kompani
4,0
Parukeri, berber

Barber Shop in Korçë

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Sallon Wendi - Berber / Frizer

kompani
4,0
Parukeri, berber

Sallon WENDI, Elbasani, Elbasan, Albania. 346 pëlqime · 119 ishin këtu. Salloni Flokeve

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo
Trego më shumë
Shërbime
Çfarë përfshin vizituar floktarin ose floktarin?
Mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për të arritur hairstyle të lehta dhe me gëzof është që të lejoni profesionistët tuaj të flokëve. Nëse doni të dukeni mirë në ngjarjen e afërt ose në një datë të madhe, ose thjesht dëshironi të përmirësoni stilin tuaj, floktarët e aftë do t'ju ndihmojnë të ndiheni të sigurt dhe të dukeni më të mirën. Sipas nevojës suaj të veçantë, stilistët mund t'ju japin një gamë të gjerë të rregullimeve të flokëve që përfshijnë:
Shërbimet në shtëpi për redaktimin e flokëve të përsosur
Pse në vend të prenotimit të një takimi në sallon me qira sallon për të redaktuar flokët në shtëpi? Ju nuk do të duhet të shqetësoheni për parkim, duke u shqetësuar për vonesën ose për të marrë një periudhë të gjatë pritjeje. Vetëm vendosni kohën dhe datën dhe stilistët tuaj do të vijnë direkt në derën tuaj. Falë mjaft kohë dhe hapësirës do të jetë në gjendje të sjellë përvojën e tyre me larje dhe flokë me flokë në përsosmëri. Duke përdorur aftësitë me cilësi të lartë të flokëve dhe styling, floktar do të larë flokët dhe të përshtaten pikërisht në stilin e zgjedhjes suaj. Stilist mund të redaktojë flokët tuaj në mënyra të ndryshme, ajo do të vijë në kokën tuaj hairstyles të ndryshme nga curls gjobë kaskadë në valët e tretshme plazh dhe do të ju jap aq shumë të nevojshme vetë-nderim. Për të bërë një ditë Wellness në vendbanimin tuaj, në platformën tonë ju gjithashtu do të gjeni kozmave të specializuara në kujdesin e thonjve që nuk mund të prerë vetëm ose të prerë veten, por edhe lustrim rregullimin në mënyrë që ju të ndjeheni si në një sallon të dashur profesional.
Shkurtime dhe stolitë
A po ju shqetëson përfundime të ngjitura? Ka shumë stilistë në zonën tuaj të cilët mund të bëjnë një prerje të përsosur të flokëve. Para stilin e flokëve, fundi i dëmtuar ose flokët ulin stilin dhe formën e dëshiruar. Ju do të arrini flokët tuaj të shëndetshëm. Stilistët tanë do të ndihmojnë flokët tuaj të mbeten të butë dhe të butë. A nuk e prerë apo redaktoni prerë për shkak të ngjarjes së ardhshme të pushimeve apo rastit tjetër? Ne gjithashtu do t'ju ndihmojë të gjeni fotografë me përvojë të cilët bëjnë fotografi profesionale në mënyrë që të mund të festoni dhe të relaksoheni pa u brengosur dhe të relaksoheni.
Ngjyrosje e flokëve
Ngjyrosja e flokëve nuk është më e shqetësuar me gratë sot, por burrat pëlqejnë të ndryshojnë ngjyrën e flokëve ose të zihen në gri. Nëse doni të ngjyrosni flokët, është gjithashtu e preferueshme në shtëpi për ta besuar këtë aktivitet në duart e flokëve profesionale. Përveç kësaj ju mund të redaktoni prerjen e flokëve para ngjyrave, ata përziejnë hije të ngjyrave si ju dëshironi. Në komoditetin e shtëpisë, floktarët në flokët e saj do të tërheqin melarke të dendura ngjyra. Nëse urdhëroni një floktar paraprakisht, mund të konsultoheni me stilin e ri me të përmes fotografive. Para ngjyrosjes, nuk është e nevojshme të lani, vetëm në të kundërtën, rekomandohet për disa ditë për të lënë flokët tuaj. Gjatësia e ngjyrës varet nga saktësia e hairstyle, i gjithë procesi zgjat 1.5 orë. - 3 orë. Në rast se doni të ngjyrosni hairstyle shtesë, ju duhet të rezervoni më shumë kohë.
Pyetjet e bëra shpesh
Pse urdhëron një shërbim të flokëve përmes Wilio?
A doni të ndryshoni pamjen tuaj? Përmirësoni pamjen tuaj duke përdorur shërbimet e flokëve ose të flokëve. Ju mund të harroni vështirësitë me ecjen deri në sallon dhe vetëm të qetë të pushojnë në shtëpi, ndërsa flokët tuaj trajtohen me floktar të talentuar. Shërbimi i lehtë, i rehatshëm dhe pa probleme është vetëm një nga përfitimet! Para se të prenotoni stilistin, platforma jonë do t'ju lejojë të shikoni profilet e specialistëve, të krahasoni kritikat dhe të lexoni komente për të gjetur se çfarë njerëzit e tjerë flasin me shërbimet e tyre. Shqyrtime i shkruaj klientë si ju, kështu që falë atyre që ju mund të siguroni që ju jeni duke punësuar një nga stilistët më të mirë të vlerësuar në zonën tuaj të preferuar. Pa marrë parasysh nëse ju zgjidhni valë të rrëmbyer, curls cute ose hairstyles elegante, mbresëlënëse, stilistët tanë të talentuar mund të punojnë me llojin tuaj të veçantë të flokëve dhe strukturave të ndryshme të flokëve dhe të krijojë një sy të ri ju mund të mburremi me krenari. Pra, çfarë po prisni? Klikoni butonin "Shkruani kërkesën" tani dhe të gjeni shërbimin më të mirë të redaktimit ose të kujdesit të flokëve që ndodhet në lagjen tuaj!
Sa kohë duhet të rezervoj një shërbim floktar ose floktar paraprakisht?
Rezervimi ideal është paraprakisht. Si rezultat, ju mund të dërgoni fotografi të pamjes së dëshiruar në stilistin tuaj të zgjedhur dhe kërkoni atë për këshilla para se ta rregulloni atë për një stil të ri. Nëse keni nevojë të rezervoni një datë menjëherë, nuk ka problem. Ne do t'ju ndihmojmë të gjeni stilistë pranë mjedisit tuaj që mund të lajnë flokët, të thata dhe të redaktohen në të njëjtën ditë ose të drejtën ditën tjetër.
A duhet të lani flokët para se të vizitoni profesionistin e flokëve?
Jo, ju nuk keni flokë për të larë para takimit të rënë dakord. Kujdesi i flokëve zakonisht fillon me një flokë me shampo, kështu që ju mund të prisni vetëm për të arritur stilistin tuaj. Qëllimi ynë është të ofrojmë shërbime të plota që ju mund të mbështeteni në mënyrë që ju nuk do të duhet të shikoni për një kohë të gjatë nëse keni nevojë për një ekspert për të larë dhe redaktuar flokët nga rrethinat tuaja.
Sa kohë duhet një përshtatje e flokëve të flokëve?
Rregullimi i lehtë i flokëve zakonisht zgjat 45 minuta deri në një orë. Megjithatë, është e mundur që floktari të duhet të pritet para rregullimit përfundimtar, ndoshta të kryejë ndërhyrje të tjera në shfajësimin e flokëve. Ngjyrosje e flokëve ose trajtimet e balancimit të flokëve keratinike do të zgjasin deri në dy deri në tre orë në varësi të gjatësisë dhe volumit të flokëve tuaj.
Sa shpesh duhet të urdhëroj një shërbim të flokëve?
E gjitha varet nga preferencat tuaja, lloji i flokëve dhe vëllimi i flokëve tuaj. Më e mira është nëse i lini flokët një herë në muaj për të rregulluar një specialist, veçanërisht nëse doni të mbani pamjen tuaj të tanishme të flokëve dhe t'i mbani sa më shumë të jetë e shëndetshme. Megjithatë, ju lutemi të jeni të kujdesshëm që të mos e shtyni atë me modifikime shumë të shpeshta keratin mund të çojë në flokë të thatë dhe të thyer.
A e kompensoi flokët e zgjatur?
Flokët e zgjatur mund të jenë të balancuara vetëm nëse është një zgjatje nga flokët e njeriut dhe jo sintetike. Për shkak se zgjerimet njerëzore punojnë si flokë natyralë është më e mira për të marrë masa parandaluese para kompensimit të tyre. Përdorni shampo të bukura pa sulfate dhe kimikate të tjera dhe mos përdorni shumë rregullime termike. Ngrohja e tepruar mund të shkaktojë tharje dhe shkëlqim që mund të dëmtojë përfundimet tuaja të zgjatura në afat të gjatë.