Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Marrja me qira e automjeteve komerciale

Jeni duke kërkuar për një ofrues me qira të automjeteve komerciale? Ne kemi 20,610 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Marrja me qira e automjeteve komerciale

Keni nevojë për një shërbim në fushën e marrjes me qira të automjeteve komerciale? Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni ekspertë cilësorë për marrjen me qira të automjeteve tregtare nga 4m3 deri në 16m3. Çmimi i marrjes me qira të furnizimeve zakonisht varet nga qëllimi i shërbimeve. Shikoni më shumë informacion rreth shërbimeve: depozitë për automjetin, sigurimin, karburantin, të cilat do të ofrohen nga një nga ekspertët tanë të 20,610 në kategorinë e dhënë.

Shiko gjithashtu:Çmimet
32,729 profesionistë të regjistruar
87,726 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Informacion i dobishëmÇfarë duhet të dini
Ne kemi automjetin e duhur për ju A keni nevojë për një transportues të vogël apo një kamion? Ekspertët tanë mund të marrin me qira një gamë të gjerë të shërbimeve dhe automjeteve të veçanta për nevojat tuaja të përditshme të biznesit. Me një kapacitet deri në 3.5 t, me kamionë të gjerë me superstruktura të sheshtë dhe automjete të veçanta të tilla si furnizimet e ftohjes dhe kamionët, ekipi ynë i profesionistëve do të kujdeset për të gjetur automjetin e duhur pavarësisht nga kërkesat tuaja industriale. Zgjidhje fleksibile dhe të lehta për kompanitë Detyra jote është të zhvillosh biznesin tënd. Nëse keni nevojë për një shpërndarje për një periudhë të shkurtër, ose dëshironi të mbani një fleksibilitet në mënyrën e ngasjes së flotës suaj, ekspertët e trajnuar do të kujdesen për t'ju ofruar zgjedhjen më të mirë të opsioneve të qirasë që korrespondojnë me situatën tuaj. Shërbimet dhe qiraja e furnizimit dhe kamionëve Falë qirasë së madhe të furgonave dhe kamionëve, lehtë mund të merrni kudo që të shkoni, ndoshta keni nevojë për ndonjë gjë për të transportuar. Edhe në një udhëtim të gjatë ose ngarkesë të madhe - qira e automjeteve të shpërndarjes do t'ju ndihmojë të prekni punën deri në fund. Flota e kamionëve dhe kamionëve do t'ju ndihmojë të zgjidhni diçka. Në Wilio ju do të gjeni markave dhe modele që shkojnë nga furgona të mëdha të mëdha për shkarkim pas mikrobeve të rehatshme dhe minivans me kapacitet deri në 17 pasagjerë. Për fleksibilitet të plotë dhe rehati ju mund të merrni me qira dorëzimin për një orë, natë ose muaj. Ju mund të shtoni shoferë dhe ju mund të vini deri dhe dorëzoni në vende të ndryshme. Paketa fleksibile për çmime të qarta dhe të ndershme ju lejojnë të trajtoni punën tuaj pa stres. Ju gjithmonë mund të gjeni rrugën tuaj nëpërmjet ofertës së madhe të dorëzimit të automjeteve të shpërndarjes. Qëndroni fleksibël me qira për orë ● Lëvizja për dritën e hënës - me qira një automjet për natën ● Dy koka janë më të mira se një - shtoni një shofer tjetër ● Pick up në një pikë dhe të ngritur në pikën b ● Për sa kohë që keni nevojë - muaji fleksibël +