Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Hijezim i brendshem

Po kërkoni një blind për hijezimin e brendshëm? Ne kemi 17,817 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
33,324 profesionistë të regjistruar
90,144 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Hijezim i brendshem

Keni nevojë për një shërbim në fushën e hijezimit të brendshëm? Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni ekspertë cilësorë për shënjestrimin, projektimin, instalimin, riparimin. Çmimi i hijeve të brendshme zakonisht varet nga gama e shërbimeve. Shihni më shumë informacion rreth shërbimeve: kostot e transportit, shërbimi pas garancisë, pjesë këmbimi të ofruara nga një prej specialistëve tanë të 17,817 në kategorinë e caktuar.

Shiko gjithashtu:Çmimet
33,324 profesionistë të regjistruar
90,144 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Informacion i dobishëmÇfarë duhet të dini
Gjeni se sa fantastike është shërbimi i instalimit të blinds nëpërmjet Wilio! Teknikë të cilët do të sjellin të gjitha pajisjet e nevojshme. Nëse keni nevojë për mbrojtje për shtëpinë ose vendin tuaj të punës, ne jemi këtu për t'ju ofruar një zgjidhje të shpejtë dhe efikase. Kjo do të thotë që pas hyrjes në kërkesën për Wilio, ne do të kujdesemi për pjesën tjetër. Prandaj, ekspertët e verbër do të sjellin të gjitha pajisjet dhe mjetet e nevojshme për të mbledhur mbrojtjen në mënyrë efektive për ju. Nga kacavida dhe stërvitje pas arra dhe vida dhe cogwheels është një sërë mjetesh të teknikës tuaj Wilio gati për instalimin me ju. Falë shërbimit tonë mbrojtës është ideale për çdo pasuri të patundshme? Të gjitha sipas standardeve. Ju merrni cilësi me teknikë Wilio. Të gjithë teknikët që ofrojnë shërbime për Wilio janë ekspertë të specializuar që synojnë t'ju sjellin rezultate që do të jenë të lumtur me punën e bërë. Dhe duhet të keni parasysh se instalimet e tilla kanë bërë tashmë kohë të panumërta. Me fjalë të tjera, ju merrni një instalim të fuqishëm dhe efikas mbrojtës. Nuk është rreziku dhe mbrojtja me kohë të pakuptimtë vetëm mund të jetë e vështirë, konsumon kohë dhe madje e rrezikshme. Por nuk është e nevojshme të humbni kohën e lirë dhe të rrezikoni shëndetin tuaj për shkak të diçkaje. Në vend të kësaj, ju do të gjeni një ekspert për të mbledhur mbrojtjen në Wilio, i cili mund të trajtojë punën në mënyrë të sigurtë dhe të shpejtë. Gjithashtu mbani në mend se çdo ekspert që vepron në Wilio ka sigurim të mbyllur me përgjegjësi. Ju mund të jeni i sigurt se mburoja juaj do të jetë e montuar nga ekspertë të vërtetë. Shkruani kërkesën tuaj Wilio vetëm vetëm disa klikime në faqen tonë të internetit ose nëpërmjet Wilio (shkarko në App Store ose Google Play). Vetëm të shkoni në dhe në minuta, teknikët tanë profesionistë do të dëgjohen. Pajtohuni me ta çmimin, termi që ju përshtatet më së miri dhe vetëm teknik i përzgjedhur do të mbërrijë në ju. Ka një shumëllojshmëri të mbrojtjes së brendshme që mund të zgjidhni kur bëhet fjalë për shtëpinë ose zyrën tuaj. Ne kemi teknikë me njohuri për të ndihmuar pa marrë parasysh se çfarë lloji të mburojës së brendshme që ju zgjidhni, nëse ata janë blinds, blinds, muret e rrëshqitshme japoneze dhe të ngjashme. Për një orientim të lehtë, ne deklarojmë llojet më të zakonshme të verbër që zakonisht instalojnë: romak, alumini, druri, vertikal. Rolieties janë pëlhurë, romake, blinds mbrojtës. E gjitha varet nga funksionaliteti dhe estetika që po përpiqeni të arrini. Megjithatë, ju mund të jeni i sigurt se shërbimi ynë mbrojtës është një zgjidhje e plotë për kërkesat tuaja unike. Na tregoni saktësisht se çfarë keni nevojë dhe lini pjesën tjetër tek teknikët tanë të specializuar. Ne mund t'ju ndihmojmë me rolet e mëposhtme në lidhje me instalimin e blinds: çmontimin e blindsve të vjetra; Instalimi i blinds të reja; Mbylljet e këmbëve në dritaret Arkier; Shtrirja e rrotullimeve romake; Prerja me porosi; Siguria dhe sigurimi i fëmijëve. Blinds përfshijnë një pajisje shtëpiake që paraqet rreziqe të mundshme për fëmijët. Ndoshta ju do të papritur ju kur të gjeni se ka një shumëllojshmëri të pajisjeve që i bëjnë blinds për fëmijët më të sigurt (litarët e tensionimit / zinxhirët, kthetrat në ndërprerjet e zinxhirit etj.). Mbani në mend se teknik i Wilio që vjen tek ju është i aftë të instalojë këto pajisje. Pyetjet e bëra shpesh Pyetje: Si mund të bëj ndryshime në kërkesën time për Wilio? Përgjigje: Vetëm hyni në llogarinë tuaj Wilio dhe klikoni projektet e mia. Klikoni projektin që dëshironi të modifikoni dhe përzgjidhni Edit Project në menunë e opsioneve. Kjo është e gjitha që duhet të bëni. Ju gjithashtu mund të na telefononi për të biseduar me një nga përfaqësuesit tanë miqësor të shërbimit të klientit që mund të bëhen për ju. Pyetje: Përfshin çmimin nga ofruesi i shërbimit në Wilio dhe materiale, dmth ofrimit të anijeve? Përgjigje: Kjo varet nga marrëveshja juaj me ofruesin. Ju duhet të tregoni qartë në kërkesën tuaj nëse doni vetëm një çmim për punë ose për materialin e furnizuar. Pyetje: Sa kohë zgjat instalimi i blinds? Përgjigje: Sigurisht, kjo varet nga numri i tyre. Asambleja e mbrojtjes nga shtëpia zakonisht zgjat 2-3 orë. Nëse blinds duhet të priten në madhësinë e dëshiruar, puna mund të zgjasë më shumë. Megjithatë, vetë Kuvendi mund të kandidojë derisa të mbërrijnë vetë blindët nga furnizuesi dhe mund të presin për disa ditë. Pyetje: A garantoni cilësinë e punës? Përgjigje: Po Teknikët Wilio janë cilësi dhe ofrojnë një garanci për punën e tyre. Dhe sigurisht, sa herë që mund të kontaktoni nëse diçka nuk është sipas pëlqimit tuaj. Pyetje: A mund të paguaj online? Përgjigje: Ju argumentoni metodën tuaj të pagesës direkt me teknikun e përzgjedhur. Shumica preferon pagesën ose llogarinë e parave. Pyetje: A mund të më ndihmoni me varen varur? Përgjigje: Po, natyrisht. Ne gjithashtu mund t'ju ofrojmë një shërbim të instalimit mini ose perde. Pyetje: Cila është mbulimi juaj? Përgjigje: Shërbimi Wilio është në dispozicion në të gjithë Sllovakinë dhe disa vende të tjera.