Si punon
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni
Mirë se vini në Wilio! Ju po shihni Wilio si një klient i paregjistruar
Kaloni në profesionistë
Navigacion
Shërbime
Lista e Çmimeve
Rreth aplikimit
Shkarkoni aplikacionin
Si punon
Si mund të përmirësojmë
Na kontaktoni
Rreth Wilio
Hyni

Auto servis

Jeni ne kerkim te mekanikut per nje servis makinash? Ne kemi 3,245 ofrues në këtë kategori. Dërgo kërkesë.

Fillo
32,791 profesionistë të regjistruar
87,853 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
Auto servis

Keni nevojë për një servis makinash? Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni ekspertë të cilësisë në ndryshimin e vajit, ndryshimin e gomave, zëvendësimin dhe riparimin e xhamit të përparmë. Çmimi i riparimeve të makinave zakonisht varet nga gama e shërbimeve. Shikoni më shumë informacion mbi shërbimet: inspektimi i shërbimit, vaji, gomat e verës dhe dimrit të ofruara nga një nga teknikët tanë të shërbimit 3,245 në kategori.

Shiko gjithashtu:Çmimet
32,791 profesionistë të regjistruar
87,853 projekte të zgjidhura
4.8 nga 5 vlerësimi mesatar i ekspertëve tanë
226 512 Instalimet e aplikimit
ProvidersMë shumë se 3,245 profesionistë në afërsinë tuaj

Auto servis DIPI

kompani
4,1
Auto servis

Vehicle Repair Shop in Livada

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

PJESE KEMBIMI GYSI • AUTOSERVIS

kompani
4,8
Auto servis

Auto Servis Gysi Marikaj ofron servis makinash dhe Pjese Kembimi te reja dhe te perdorura per cdo lloje makine. Ju Mirepresim

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Auto Servis Gerti Sauk

kompani
4,7
Auto servis

Auto Servis Gerti Sauk. Servis i kualifikuar per cdo lloje makine. Pjese Kembimi te reja dhe te perdorura. Makina ne Shitje

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Auto Servis Fatosi

kompani
4,2
Auto servis

Auto Servis Fatosi Cerrik / Elbasan Ofron Sherbimet: Servis - Konvergjence - Diagnostifikim me PC - Karrotrreci & Pjese kembimi ne Cerrik / Elbasan

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Auto Servis Duro

kompani
4,7
Auto servis

Auto Servis Duro ofron Lyerje & Drejtim Shasie per makina te te gjithe llojeve. Eksperienca shumevjecare mundeson sherbim te kualifikuar dhe profesional...

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Metohu Servis

kompani
4,8
Auto servis

Metohuservis, eshte nje servis i specializuar ne montimin e impianteve te gazit per makina, furgone, autobus, dhe kamion.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Auto Servis Nardi & Gerti

kompani
4,3
Auto servis

Pastrim Injektoresh Benzine me hidrogjen ose ultra tinguj dhe Testim. Konvergjence, Xhenerike, Elektroauto, Mbushje kondicioneri, etj...

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Auto Servis "Xhindi"

kompani
4,0
Auto servis

Pjese te reja dhe te perdorura per te gjitha llojet e makinave, Auto servis, cmime konkuruese dhe... Rruga Nacionale Fier-Berat (Velmish), Velmish

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Auto Servis Pjesë Këmbimi Alkini

kompani
4,1
Auto servis

Auto Parts Market in Durrës

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Autoservis Neli & Asistence rrugore karroatrec

kompani
4,0
Auto servis

• Servis i profesionalizuar • Diagnostifikime me kompjuter • Karroatrec Kavaja 24h / Rruga Egnatia Nr.1

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Auto Servis Hasani

kompani
4,4
Auto servis

Auto Hasani Elbasan ofron Auto Servis Makinash, Pjese Kembimi per Makina dhe Makina ne Shitje ne Elbasan. Karrotrec Elbasan

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Auto Servis Seldi

kompani
4,1
Auto servis

Portal qe Reklamon Biznese Shqiptare. Publikim ne Google dhe Rrjete Sociale. Njoftime Pune. Biznese ne Shqiperi • inalbania.al

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Auto servis Lice. Pjese kembimi te reja & te perdorura. Gomistrri

kompani
4,2
Auto servis

Vehicle Repair Shop in Elbasan

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Auto Servis Kledi

kompani
4,2
Auto servis

Auto Repair Shop in Kamëz

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Autoservis PRELA

kompani
4,3
Auto servis

Elektrout,Diagnostikim Me Kompjuter,Llamarinist,Lyrje Ne Furr,Xhenerik,Nderrim Vaji. Rruga: "Allaman Dervishi",Kthesa e Kamzes, Tirana

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Auto Kadiu 21 Dhjetori

kompani
4,5
Auto servis

kadiu

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Autoservis ELS

kompani
4,9
Auto servis

Servis Els - servis i licensuar per markat (grupi Vw), Mercedes Benz, Toyota. Sherbime me garanci. Programim online, kambio robotike....

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Auto Servis Tirana

kompani
4,0
Auto servis

Hyr në Facebook që të fillosh të shpërndash dhe të lidhesh me shokët e tu, familjen dhe njerëzit që njeh.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Šlep služba Gornji Milanovac - Auto-kuća Isailović

kompani
4,8
Auto servis

Auto-Kuća Isailović: Sigurnost, stručnost i iskustvo od preko 30 godina. Nudimo usluge auto-servisa i šlep-službe na teritoriji cele Srbije. Ako ste zainteresovani za kupovinu ili prodaju automobila i auto delova posetite naš auto-plac u Gornjem Milanovcu.

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo

Auto servis "SPEKTAR"

kompani
4,8
Auto servis

Za dodatne informacije možete nas kontaktirati preko privatne poruke ili pozivom na jedan od... Velika Bukovica 145, 74000 Doboj, Bosnia and Herzegovina

I verifikuar
I certifikuar
Top Professional
Fillo
Trego më shumë
Këshilla dhe Këshilla
Caktimi i mirë është baza Automechanics zakonisht janë përgjegjës për një numër të punimeve nga makinat e turneut të shërbimit, deri në riparime të ndryshme. Shkruani në detyrë të jetë e mundur një përshkrim të asaj pune që ju nevojitet për të kryer dhe në çfarë mase për të kuptuar saktësisht se çfarë është ideja juaj. Kontrolloni për realizim Për të qenë të sigurt që të gjitha punët janë bërë të cilësisë, kontrolloni punën gjatë kursit të saj, si dhe pasi ta përfundoni atë. Buxheti dhe koha Mos harroni të shtoni kërkesat tuaja për përfundimin e zbatimit. Nëse keni një buxhet të caktuar që duhet të ndiqet, ju lutem vini re se ofruesi i shërbimit është tashmë në fillim.
Me çfarë riparimi të makinave të zakonshme mund të ndihmojë mekanikët e makinave?
Zëvendësimi i naftës dhe filtrit
Zëvendësimi i një vaji, filtri i naftës, filtri i karburantit dhe filtri i ajrit është thelbësor për funksionimin e qetë të automjetit. Gjithashtu siguron një operacion më ekonomik dhe konsum të ulët të karburantit në krahasim me një filtër të bllokuar dhe të ndotur. Është një nga pjesët më të rëndësishme të shërbimit të rregullt të automjetit.
Shfaqje e vogël e shërbimit
Shfaqet e shërbimit të vogël përfshijnë një shkëmbim të naftës dhe filtrit; Trupi dhe kontrolli i shasisë; Shtimi i të gjitha lëngjeve në motor, duke përfshirë lëngje në rondele, lëngje të frenave, ftohës dhe kontrollin e 35 komponentëve kryesorë të tjerë si dritat, gomat dhe frenat. Shumica e mekanikës përparon sipas udhëzimeve të prodhuesit dhe rekomandon çdo vepra tjetër që makina mund të ketë nevojë për një makinë në lidhje me llojin dhe moshën tuaj.
Turne i madh i shërbimit
Shërbimi i madh ofron të gjitha shërbimet që janë pjesë e një turneu të vogël shërbimi, ndërsa gjithashtu përfshin kontrollin e një tjetër 15 deri në 30 komponentë të automjetit, duke përfshirë, për shembull, kontrollin e boshtit, kontrollin e rrotave, kontrollin e kontrollit të përforcimit, amortizuesit, pompat, rregullimin e dritës, ajrin Kontrolli i qarkut dhe të tjerëve.
Riparime, shkëmbim dhe mirëmbajtje
Nëse është një material që shkëmben harxhuese të tilla si vaj, filtra, qirinj, ose pads të konsumuara të frenave. Veprime të tjera të rregullta përfshijnë pastrimin dhe dezinfektimin e ajrit të kondicionuar ose zëvendësimin e fshirësit. Një mekanik me përvojë me përvojë do të kujdeset për makinën tuaj të jetë në gjendje të mirë pune, të sigurt dhe të përmbushë standardet teknike të inspektimit të kontrollit të emetimit të TK dhe EK.
Korrigjimi i qelqit, karroca dhe i brendshëm
Nëse ka një ngjyrë plas ose të dëmtuar në trup në xhamin e përparmë, është dëmtuar më së miri për të korrigjuar sa më shpejt të jetë e mundur për të vazhduar. Në rastin e një mbushje të dëmtuar ose plastikës së brendshme, veçanërisht defektet estetike që mund të bëhen më vonë.
Mirëmbajtjen e rrotave dhe gomat
Gjeometria dhe balancimi i rrotave nëse cilësia e gomave për verë dhe dimër janë vendimtare për ngarje të sigurt, frenim dhe performancën optimale të automjeteve në lëvizje.
Pyetjet e bëra shpesh
Pse kërko shërbim të makinave në Wilio?
Nëse keni nevojë për një turne të rregullt të shërbimit të makinës, shkeljes, gjeometrisë ose riparimit, do të gjeni një mekanik makine që mund ta trajtojë atë. Kontrollon makinën tuaj, diagnostikoni problemin dhe kryen riparimet dhe shkëmbimet e nevojshme. Vetëm të hyni në kërkesë dhe të prisni për një kuotim. Pavarësisht nga markë dhe modeli i makinës suaj, ne do t'ju ndihmojmë të gjeni një shërbim mekanik ose makinë që ata i japin makinës suaj një shtet të klasit të parë. Nëse automjeti juaj ka nevojë për shërbim normal ose riparim Wilio për t'ju ndihmuar të gjeni ekspertë ku mund të mbështeteni në të do të bëjë një punë të mirë për një çmim të mirë.
Çfarë problemesh më të zakonshme me makinën time automike automatike ndihmojnë në zgjidhjen e?
Problemet më të zakonshme të problemeve përfshijnë çrregullimet e motorit, elektronikën ose defektet ose riparimin e dëmit të vogël në trupin e automjetit. Për të siguruar sigurinë tuaj dhe për të parandaluar problemet e mundshme rrugore, ju duhet të merrni një inspektim të rregullt të shërbimit për të paktën çdo vit dhe të bëni riparimet e nevojshme sapo të vëreni një problem.
Sa kohë duhet një riparim makinë?
Sa do të mund të varet riparimi se sa çrregullime kritike dhe sa komponentë të automjetit duhet të zëvendësohen ose të riparohen. Në përgjithësi, shumica e riparimeve normale të makinave mund të kryhen në një ditë - nga kontrolli dhe diagnostifikimi për të riparuar ose zëvendësuar. Megjithatë, në rast të pjesëve të zëvendësimit, koha e riparimit mund të korrigjohet nga shpërndarja e pjesës së zëvendësimit. Mekanika e dobishëm e makinave do të bëjë, gjithçka për t'ju kthyer në rrugën sa më shpejt që të jetë e mundur, por siguria mbetet gjithmonë prioriteti më i lartë, kështu që puna nuk shfaq në kurriz të cilësisë.
Sa kohë zhvillohet inspektimi i shërbimit?
Turneu i shërbimit të makinës mund të marrë një mesatare prej 1-2 orësh. Nëse riparimet janë gjithashtu të nevojshme përtej shërbimit normal, mund të zgjasë më shumë.
Si mund të gjej një shërbim të besueshëm të makinave, ose mekanik makinë në lagjen tuaj?
Wilio do t'ju ndihmojë të gjeni një shërbim të makinave në lagjen tuaj që mund të zgjidhë problemin tuaj. Vetëm të hyni në kërkesë dhe të bien dakord për afatin dhe çmimin.
Pse pajtoheni me shërbimin e makinës përmes Wilio?
Shërbimi i rregullt i makinave është i nevojshëm për të hipur në mënyrë të besueshme dhe të sigurt. Duke përdorur Wilio, ju mund të gjeni një mekanik me aftësitë, përvojën dhe pajisjet e nevojshme. Thjesht krahasoni ofertat e ndryshme dhe zgjidhni më të mirën. Wilio është mënyra më e shpejtë dhe më e lehtë për të gjetur një makinë të besueshme në lagje.
Sa shpesh është shërbimi i nevojshëm i makinës?
Si rregull, makina ka përfunduar një inspektim shërbimi çdo 12 muaj (15,000 km ose 30,000 km) në varësi të rekomandimeve të prodhuesit dhe llojit të motorit.
DemonstrimDemonstratat e realizimeve të ofruesve tanë
Auto servis
Noar  T.
Auto servis
Ardit  O.
Auto servis
Fitore  Y.
Auto servis
Fatos M.
Auto servis
Valon A.
Auto servis
Abdyl K.
Auto servis
Bujar  Z.
Auto servis
Manhar  B.